Network Expert

Tech | Profesjonalny | Warszawa | REQ-10067281

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli posiadasz:

  • Wiedzę na poziomie certyfikacji CCNP/CCIE dot routingu i switchingu, ogólnego bezpieczeństwa sieci tj. IPSec,SSL,SNMPv3,AAA itp., rozwiązań i protokołów HA,

  • 3-5 lat doświadczenia w pracy z: routerami i switchami Cisco oraz dowolnymi urządzeniami firewall,

  • Uumiejętność skryptowania/programowania (Python),

  • Umiejętność prowadzenia zaawansowanej diagnostyki sieci,

  • Uumiejętność wsparcia mniej doświadczonych osób,

  • Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.

Wymagany poziom języka angielskiego: B2.

Dodatkowo zapunktujesz za:

  • Posiadanie certyfikacji Cisco (CCNP, CCIE),

  • Wiedzę i doświadczenie w obszarach Cisco ACI, firewalle Palo Alto, load balancery F5, proxy Blue, Coat/McAfee, routing multicast, MPLS, Cisco ISE - 802.1x/radius/tacacs+, Cisco WLC - wifi,

Mile widziane:

  • Umiejętność niezależnej i samodzielnej pracy,

  • Umiejętność ustalania priorytetów zadań w ramach wyznaczonego projektu,

  • Umiejętność zbierania i ustalenia wymagań klienta,

  • Umiejętność projektowania i proponowania rozwiązań technicznych,

  • Umiejętność przyjęcia roli lidera podczas wdrożenia,

  • Umiejętność przygotowania dokumentacji powdrożeniowej.

Twoje obowiązki:

  • Rozwiązywanie incydentów i problemów sieciowych

  • Uczestnictwo w projektach wdrożeń

  • Automatyzacja zadań operacyjnych

Informacje o zespole:

  • Zespół do którego aplikujesz odpowiada za utrzymanie oraz wdrożenia w zakresie kompleksowej infrastruktury sieciowej ze szczególnym uwzględnieniem stabilności, bezpieczeństwa i dostępności.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Jeśli wyrazisz zgodę na przetwarzanie Twoich danych na potrzeby przyszłych ofert rekrutacyjnych, będziemy je przechowywać przez rok.
Wszelkie informacje dotyczące sposobu przetwarzania przez nas danych osobowych znajdziesz tutaj.

Masz pytania do oferty?

Jeśli masz jakiekolwiek pytania dotyczące szczegółów tej oferty pracy, formy zatrudnienia lub pracy w ING Hubs Poland, możesz je kierować na podany poniżej adres e-mail. Z pewnością na nie odpowiemy!

Career.INGHubsPoland@ing.com

Nasze benefity

Wielokierunkowy rozwój
Rozwijaj swoje skrzydła dzięki przemyślanym planom rozwoju.

Szkolenia wewnętrzne
Korzystaj z wiedzy ekspertów podczas szkoleń wewnętrznych lub sam zostań jednym z naszych trenerów wewnętrznych!

Budżet szkoleniowy
Rozwijaj umiejętności, na których zależy Ci najbardziej, dzięki wysokiemu budżetowi szkoleniowemu.

Platformy szkoleniowe
Korzystaj z wewnętrznych i zewnętrznych platform szkoleniowych (m.in. Udemy for Business).

Najnowsze technologie
Wykorzystuj najnowsze technologie i ich możliwości w zróżnicowanych projektach.

Międzynarodowe projekty
Pracuj nad ciekawymi i międzynarodowymi projektami, dzięki którym poznasz ludzi z całego świata.

Lekcje języków obcych
W ramach budżetu szkoleniowego szlifuj swoje umiejętności języków obcych dzięki dedykowanym kursom.

Lekcje języka polskiego
Nie mówisz po polsku? Skorzystaj z darmowych lekcji języka polskiego.

Coaching i mentoring
Czerp ze wsparcia certyfikowanych coachów i mentorów w osiąganiu celów zawodowych i wzmacnianiu swojego potencjału.

Dodatkowe dni wolne
Ciesz się z dodatkowych dni wolnych, które oferujemy naszym pracownikom (np. “Day for Wellbing”, dzień wolny na wolontariat).

BeWell
Weź udział w licznych aktywnościach wspierających Twój dobrostan. Z nami możesz zadbać o swoje zdrowie fizyczne, mentalne, a także równowagę między życiem prywatnym a pracą.

Multisport i program Stay Fit & Well
W zdrowym ciele, zdrowy duch! Przekonaj się o tym, korzystając z karty Multisport i innych programów sportowych.

Prywatna opieka medyczna
Zadbaj o zdrowie swoje i bliskich, korzystając z prywatnej opieki medycznej LUX MED.

Ubezpieczenie grupowe i indywidualne
Skorzystaj z możliwości przystąpienia do ubezpieczenia grupowego, a także ubezpieczenia BEST HELP - ubezpieczenia na leczenie poważnych schorzeń za granicą.

Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
Dołącz do programu PPE i dobrowolnie gromadź dodatkowe środki na emeryturę.

Imprezy integracyjne
Buduj relacje w zespole oraz poznawaj lepiej osoby, z którymi pracujesz podczas spotkań integracyjnych.

Feedback
Dziel się z nami informacją zwrotną, zarówno tą anonimową, jak i bezpośrednią. Korzystaj z narzędzi dopasowanych do naszych potrzeb, które pozwalają nam dostrzec oraz skupić się na kwestiach, które są dla Ciebie istotne.

Parking rowerowy
Jeździsz rowerem? My też, dlatego zapewniamy wszystko, czego potrzebujesz - parking, szafki i prysznic.

Stabilne warunki zatrudnienia
Pracuj w oparciu o umowę o pracę.

Hybrid mode
Pracuj w modelu hybrydowym. Lubimy się czasem spotkać w biurze i wspólnie wypić kawę. Wraz ze swoim przełożonym omów harmonogram pracy zespołu i ustal dogodne dla Ciebie dni pracy z biura.

Elastyczny czas pracy
Rozpoczynaj pracę między 7.00 a 9.00 i dopasuj pracę do siebie, a nie odwrotnie.

Wygodne biuro
Poczuj się komfortowo w specjalnie zaprojektowanych biurach, które sprzyjają efektywnej pracy zespołowej.

Wyposażenie stanowiska pracy
Korzystaj z laptopa służbowego, a także ekwiwalentu na zakup telefonu. Oferujemy różne modele laptopów, w zależności od rodzaju wykonywanej pracy. Po zatrudnieniu możesz również zawnioskować o dodatkowy monitor do pracy zdalnej.

Strefy relaksu i rozrywki
Odpoczywaj w przerwach w strefach relaksu! Znajdziesz tam m.in. PlayStation, tenis stołowy, bilard, piłkarzyki, wygodne fotele, etc.

Bonusy finansowe
Ciesz się premią i rocznym dodatkiem do wynagrodzenia oraz dodatkowymi nagrodami uznaniowymi.

Rekomendujesz = zyskujesz
Znasz kogoś, kto według Ciebie świetnie sprawdziłby się w naszej firmie? Otrzymaj nagrodę za każdą zarekomendowaną osobę, która zostanie zatrudniona na umowę o pracę i pomyślnie przejdzie okres próbny.

50% kosztów uzyskania przychodu
Skorzystaj z ulgi w przypadku wykonywania pracy twórczej.

Pakiet relokacyjny
Skorzystaj z dofinansowania do relokacji lub innej formy wsparcia w Twojej przeprowadzce.

Prezenty i dodatkowe świadczenia finansowe
Ciesz się z prezentu z okazji rozpoczęcia pracy (Welcome Box), niektórych świąt narodowych, narodzin dziecka (Baby Box) i innych!

Program dofinansowań
Co miesiąc możesz liczyć na dofinansowanie do kosztów pracy zdalnej, komunikacji miejskiej, posiłków w biurze, a także możesz skorzystać z programu kafeteryjnego.

Zniżki
Korzystaj ze zniżek na studia, szkolenia i egzaminy, kursy językowe oraz zakup nowego samochodu.

Yes No
Słuchaj