Staż z Lwem w Zespole Faktoringu ING Commercial Finance

Oferta stazu | Inne | Profesjonalny | Polska | Warszawa | 2024-10-18 | ING Bank Slaski | POL-0202981

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Warszawa (praca stacjonarna)

O zespole

ING Commercial Finance to wiodąca na polskim rynku firma faktoringowa. Aktualnie poszukujemy stażysty bądź stażystki do Zespołu Doradców Klienta Korporacyjnego. Zespół składa się z 16 doradczyń i działa na terenie całej Polski. Jeśli chcesz zdobyć doświadczenie w zakresie finansowych usług faktoringowych, dołącz do nas!

Twoje zadania

  • weryfikujesz poprawność danych rejestrowych odbiorów faktoringowych
  • zapewniasz bieżące wsparcie pracowników Biura Faktoringu
  • dbasz o prawidłowy obieg dokumentów oraz ich archiwizację
  • przygotowujesz zawiadomienia, oświadczenia, porozumienia wg szablonów
  • zajmujesz się kwestiami operacyjnymi w systemie (tworzysz profile, zmieniasz parametry)
  • przygotowujesz zwrotne przeniesienia wierzytelności

Nasze oczekiwania

  • jesteś dyspozycyjny/a 30-40 godzin tygodniowo
  • posiadasz statusu studenta/studentki ostatnich lat (preferowane kierunki: finanse i rachunkowość, ekonomia, zarządzanie) lub absolwenta/absolwentki do 2 lat po ukończeniu studiów
  • charakteryzuje Cię samodzielność i dobra organizacji pracy własnej
  • potrafisz pracować zespołowo oraz jesteś osobą komunikatywną
  • dobrze znasz program Excel oraz Word
  • wykazujesz umiejętności analityczne i dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres 9 miesięcy
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • dostęp do sportowej karty Medicover Sport
  • pakiet wdrożeniowy – szkolenia wprowadzające, welcomepack i wsparcie opiekuna
  • cyklicznie organizowane różne eventy, konsultacje specjalistyczne
  • możliwość udziału w różnych szkoleniach i webinariach, w tym w inspirującym spotkaniu „LeadershipING” z przedstawicielem zarządu banku
  • pracę w nowoczesnych i przyjaznych przestrzeniach, z miejscami do chillout’u
  • w wybranych obszarach pracę w systemie hybrydowym i elastycznym czasem pracy
  • dostęp do eTutora
  • certyfikat odbycia Stażu z Lwem

Yes No
Słuchaj