Staż w Departamencie Architektury i Strategii IT

Oferta pracy | Inne | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-10-14 | ING Bank Slaski | POL-0201909

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa zlecenie

Lokalizacja: Katowice (system hybrydowy)

O projekcie:

Interesują Cię techniki, narzędzia i metodyki pracy wykorzystywane w zarządzaniu projektami? Lubisz mieć wkład w dostarczanie organizacji prawdziwej wartości uczestnicząc w zmianach strategicznych i transformacyjnych? Chcesz pracować z profesjonalistami w dynamicznym i zróżnicowanym otoczeniu?

Jeśli tak, to szukamy właśnie Ciebie!

Twoje zadania będą związane ze wsparciem leadera w zarządzaniu bardzo złożonym i transformacyjnym programem, zgodnie z obowiązującą metodyką oraz standardami m.in. technologicznymi i bezpieczeństwa.

Będziesz pracować z różnymi zespołami w całej naszej organizacji, w tym z przedstawicielami ds. finansów, ryzyka, technologii i biznesu. Będziesz mieć szansę zdobyć doświadczenie i wyróżnić się w każdej z tych dziedzin – dlatego istotna jest Twoja umiejętność efektywnej pracy z ludźmi we wszystkich obszarach funkcjonalnych organizacji oraz umiejętności interpersonalne i komunikacyjne.

Twoje zadania:

  • planujesz, monitorujesz i raportujesz realizację zadań projektowych
  • zarządzasz ryzykiem w projekcie (identyfikacja, analiza, monitorowanie i raportowanie statusu, plany zapobiegawcze/zaradcze)
  • planujesz i monitorujesz wykorzystanie budżetu
  • przygotowujesz dane do dokumentacji projektowej (gromadzenie, analiza / synteza i publikacja informacji)
  • tworzysz prezentacje dotyczące projektu i jego komunikacji w ramach organizacji
  • organizujesz i prowadzisz spotkania projektowe

Nasze oczekiwania

  • analityczny sposób myślenia, umiejętność koncentracji na zadaniu
  • cechuje Cię samodzielność w działaniu i terminowość dostarczania produktów
  • jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania i osiąganie rezultatów
  • wykazujesz się odpowiedzialnością, komunikatywnością oraz dokładnością
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym (B2)
  • biegle posługujesz się MS Excel i MS PowerPoint (bardziej zaawansowane narzędzia analityczne będą dodatkowym atutem)
  • potrafisz dostrzegać możliwości i proaktywne podchodzić do przeprowadzenia usprawnień w środowisku pracy
  • posiadasz umiejętność pracy w dużej ekspozycji, w dynamicznie zmieniającym się środowisku, pod presją czasu

Atutem będzie, jeśli:

  • posiadasz wiedzę na temat sektora bankowego, aspektów technologicznych w zakresie rozwiązań chmurowych i rozwojem oprogramowania w tym środowisku
  • znasz różne metodyki zarządzania projektem

To oferujemy

  • umowę zlecenie na okres od 2 do 9 miesięcy
  • dla najlepszych możliwość kontynuacji współpracy
  • pracę w nowoczesnej firmie technologicznej
  • zderzenie teorii z praktyką przy pracy z naszymi ekspertami
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • certyfikat Stażu z Lwem
  • cele rozwojowe i wsparcie mentora
  • możliwość pracy 40h tygodniowo

Yes No
Słuchaj