Ekspert/ekspertka ds. płatności w obszarze detalicznym

Oferta pracy | Praca z klientem indywidualnym | Profesjonalny | Polska | Katowice | 2024-09-13 | ING Bank Slaski | POL-0199585

O stanowisku

Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Lokalizacja: Katowice, (praca hybrydowa, raz w tyg. w biurze)

Jednostka: Expert Team – Oferta karty debetowe i płatności mobilne

O zespole:

Jeżeli posiadasz doświadczenie zawodowe związane z obszarem kart debetowych i płatności mobilnych lub zarządzaniem produktami finansowymi, nie jest Ci obca praca w dynamicznie zmieniającym się otoczeniu regulacyjnym i technologicznym, cenisz sobie pracę zespołową, zostań częścią naszego Zespołu w obszarze Bankowości Codziennej. Naszym głównym zadaniem jest tworzenie oferty płatności dla klientów i klientek detalicznych, zarządzanie portfelem kart płatniczych i rozwój procesów zgodnie z potrzebami klientów i klientek. Nasze decyzje mają wpływ na codzienne doświadczenia setek tysięcy ludzi. Postaw dwa kroki naprzód w rozwoju swojej kariery i przekonaj się, że Twoja praca może mieć ogromne znaczenie.

Twoje zadania

  • analizujesz wyniki konkurencji na podstawie publikowanych danych i raportów w tym raportów inwestorskich
  • monitorujesz trendy w zachowaniach klientów i klientek
  • analizujesz dane (DWH, Adobe, źródła zewnętrzne) i wyniki sprzedażowe
  • przygotowujesz podsumowania oraz rekomendacje (zmian / usprawnień) w oparciu o dane analityczne lub rynkowe
  • przygotowujesz analizy (rynku, Business Case), rekomendacje w formie prezentacji, prognoz
  • monitujesz wskaźniki biznesowe, procesowe oraz wyniki w obszarze dochodowości
  • współpracujesz z Grupą ING oraz jednostkami w banku
  • wdrażasz nowe funkcjonalności w Moim ING
  • utrzymujesz i rozwijasz obecne rozwiązania w Moim ING

Nasze oczekiwania

  • masz wykształcenie wyższe - preferowane kierunki ekonomiczne
  • masz umiejętność analizowania danych, syntezy informacji, wnioskowania i rekomendowania rozwiązań
  • bardzo dobrze znasz język angielski (w mowie i w piśmie)
  • bardzo dobrze znasz MS Excel oraz Power Point
  • cechuje Cię Inicjatywa, dokładność i samodzielność w działaniu oraz doskonała organizacja pracy
  • masz w sobie kreatywność i zdolność podważania status quo, w tym umiejętność krytycznego spojrzenia na zarządzanie oraz otoczenie konkurencyjne
  • jesteś otwarty/otwarta na zmiany i chcesz podejmować wyzwania, jesteś wytrwały/wytrwała w osiąganiu postawionych celów, skuteczny/skuteczna w realizacji zadań

Mile widziane

Masz doświadczenie w:

  • analizie danych i korzystaniu z SQL Developer, Hurtowni Danych, Pythona
  • przygotowywaniu prognoz, wyciągania wniosków z raportów i analiz
  • przygotowywaniu Business Case
  • przygotowywaniu i prezentowaniu na forum rekomendacji biznesowych
  • prowadzeniu inicjatyw biznesowych/projektów lub zarządzania zmianami złożonymi
  • wdrażaniu rozwiązań w aplikacji
  • pracy z nowoczesnymi technologiami/rozwiązaniami
  • pracy w metodyce Agile oraz Adobe Analytics

To oferujemy

  • Inwestujemy w rozwój - proponujemy dofinansowanie szkoleń i kursów oraz dostęp do platform edukacyjnych: Udemy Business, eTutor, wewnętrznej platformy elearningowej. Oferujemy także staże rozwojowe czy konsultacje z doradcami kariery.
  • Dbamy o zdrowie i bezpieczeństwo - oferujemy pakiet medyczny i ubezpieczenie na życie dla Ciebie i Twoich bliskich, dostęp do platformy Mindgram z indywidualnymi konsultacjami ze specjalistami i webinariami. Pracując w ING masz możliwość dołączenia do Pracowniczego Programu Emerytalnego i Programu Profilaktyki Onkologicznej.
  • Work life balance w praktyce to dodatkowe dni wolne: „dzień dla rodziny” (od Ciebie zależy jak go wykorzystasz), wolne dni w formie nagrody i wolne godziny na wolontariat czy profilaktykę zdrowotną.
  • Dla rodziców mamy dodatkowe dni urlopu macierzyńskiego i ojcowskiego oraz dni wolne na opiekę nad dzieckiem, niezależenie od wykorzystanego limitu przez drugiego rodzica.
  • Dołączając do nas decydujesz się na pracę w stabilnej i zorientowanej na komfortowe warunki pracy organizacji z certyfikatem Top Employer. Przyszłość to nasza wspólna inwestycja -  razem z ING możesz zaangażować się w każdą inicjatywę wspierającą ESG i odpowiedzialność społeczną.
  • Decydujesz na jakim sprzęcie pracujesz. Każdemu pracownikowi zapewniamy niezbędny sprzęt do pracy, ale jeśli chcesz pracować na wybranej przez siebie marce laptopa czy smartfona, który jednocześnie wykorzystasz do swoich celów prywatnych, to dajemy taką możliwość. Oferujemy program refundacji i zniżek na wybrane zakupy.
  • Świętujemy wspólnie i poznajemy się na zespołowych wyjazdach, imprezach rodzinnych i sportowych, jak Dzień Dziecka, Biegnij Warszawo czy Turnieje sportowe.
  • Pełne zieleni przestrzenie biurowe przeznaczone do pracy i spotkań oraz miejsca relaksu - wszystko do Twojej dyspozycji.

Please be aware that the recruitment procedures, (labour) regulations and labour agreements of Polska apply.

Yes No
Słuchaj